logo

ahc

Ivo Foltýn

Jako zakladatel a řídící partner je odpovědný za řízení skupiny, za každý podstatný detail a za to, aby vše dávalo smysl a taky fungovalo. Při studiích začal pracovat jako analytik pro PPF investiční společnost a během 15 let práce pro skupinu PPF na různých pozicích v ČR i ve světě sbíral zkušenosti od těch nejlepších. Ivo je absolvent VUT Brno (strojní inženýr), VŠE Praha (inženýr ekonomie) a University of Chicago (MBA).

ahc

Jan Fridrich

Chief Investment Officer, odpovídá za racionální alokaci kapitálu skuipny Ambeat. Jan Fridrich se celý profesní život pohybuje v oblasti Corporate Finance. Začínal jako finanční analytik ve skupině PPF, později pracoval na různých pozicích v biotechnologické firmě SOTIO (Head of Business Development, Chief Financial Officer pobočky v Bostonu, Head of Market Access and Commercial Planning). Jan je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze a Joseph M. Katz Graduate School of Business (Executive MBA).

ahc

Luboš Hovorka

Výkonný ředitel zodpovědný za nové projekty společnosti. Luboš je ve společnosti od roku 2016, přes finanční a provozní řízení jednotlivých poboček převzal odpovědnost za řízení prodeje zdravotnického materiálu a léků. Má vystudovanou VŠE v Praze – podnikohospodářskou fakultu se zaměřením na marketing a projektové řízení.

ahc

Jan Mačejovký

Výkonný ředitel pro zdravotní a sociální péči v oblasti lůžkových zařízení. Ve skupině působí od roku 2021 a jeho hlavní zodpovědností jsou akvizice, rozvoj a provoz lůžkových zařízení společnosti. Má vystudovanou VŠE v Praze a MBA z Warwick University. Více než 20 let působil na různých pozicích v oblasti FMCG a dále 6 let řídil úspěšné zdravotnické zařízení.

ahc

Michal Hauser

Výkonný ředitel pro terénní zdravotní a sociální péči. Odpovídá za akvizice, rozvoj a provoz poboček domácí zdravotní a sociální péče. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti managementu, převážně ve finanční sféře. Pracoval na vedoucích pozicích v ČR i ve světě, z toho bezmála 6 let jako výkonný ředitel PPF pojišťovny v Rusku.

ahc

Radek Peřina

Ředitel vztahů s klienty a obchodními partnery. Radek Peřina se pohybuje ve světě financí po celou svou profesní kariéru, kterou začínal na pozici analytika investiční společnosti Pioneer a finanční skupiny PPF. Působil na pozici místopředsedy představenstva a obchodního ředitele Penzijního fondu České pojišťovny (dnes Generali Penzijní společnost a.s.) a na klíčových obchodně manažerských pozicích v českých i zahraničních pojišťovnách. Má také bohaté zkušenosti z oblastí péče o klíčové klienty a obchodní partnery (např. ve společnosti NN Životní pojišťovna, Generali Česká pojišťovna). Zabýval se také řízením obchodně rozvojových projektů, včetně vývoje produktů životního pojištění. Radek je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze (inženýr ekonomie).

ahc

Lukáš Barták

Výkonný ředitel pro oblast nových technologií. Ve skupině působí od roku 2013. V rámci skupiny prošel od analytických pozic přes vedení marketingu až do řízení technologické divize, je odpovědný za rozvoj značek Nexum a Webmium. Lukáš vystudoval ČZU v Praze obor Provoz a Ekonomika. V rámci postgraduálního vzdělávání prošel několika programy Googlu.

Ambeat Group SE

Budějovická 778/3, Praha 4 - 140 00
info@ambeat.cz

O cookies